Júliusban újra Strandok Éjszakája – Várjuk tagjaink és további partnerek csatlakozását is

2023.07.30 Magyarország

Az idei évben XIV. alkalommal kerül meghirdetésre a Magyar Fürdőszövetség által a Strandok Éjszakája rendezvény.

Időpont: 2023. július 29. (szombat)

A fürdők szabadon szervezhetnek helyi programokat és biztosíthatnak a vendégeknek kedvezményt. Minden fürdő igazodhat saját, már kialakult nyitvatartási rendjéhez.

A Magyar Fürdőszövetség javasolja a nyitva tartást legalább 22:00 óráig, de lehetőség szerint éjfélig.

Kérjük, amennyiben csatlakozni kíván a Strandok Éjszakája programhoz, töltse ki a linken található űrlapot:

A helyi eseményeket hirdető plakát kreatívját a beérkezett regisztrációt követően megküldjük a csatlakozó fürdő részére.

A programhoz történő csatlakozás a Magyar Fürdőszövetség tagjai részére díjmentes. Tagviszonnyal nem rendelkező létesítmények 30.000 Ft befizetés ellenében kapnak jogosultságot a megrendezéshez.

A jelentkezések kitöltési határideje: 2023. július 16.

Kérjük, hogy az időpontot tartani szíveskedjenek, annak érdekében, hogy az eseményt megelőzően a média felé hatékony tájékoztatást tudjunk végrehajtani.

A rendezvényhez csatlakozó fürdők részletes programjait, kedvezményeit, nyitvatartási idejüket, valamint az elérhetőségeiket folyamatosan frissítve közzétesszük a HÍREK menüben.