Magyar Fürdőkultúra Napja – Szakmai Konferencia 2019. október 18.

2019. október 25.

A Magyar Fürdőkultúra Napja alkalmából a Magyar Fürdőszövetség hagyományteremtő céllal 2019. október 18-án szakmai konferenciát szervezett tagjai részére. A program keretein belül több kiváló előadás hangzott el az értékesítési-, és beléptetési rendszerek kihívásaival, fejlesztési lehetőségeivel kapcsolatban, illetve további kiemelt témaként a fogyasztóvédelem aktuális kérdéseiről tájékozódhatott a mintegy 50 megjelent résztvevő. Az előadások sikere, illetve az azokat követő kötetlen, szakmai beszélgetések alapján is elmondható, hogy az új kezdeményezés elnyerte a szövetségi tagok tetszését. Ennek eredményeképpen, a fürdőszövetség a jövőben rendszeresen szervezni fog tagjai részére szakmai konferenciákat a fürdőszakma mindennapjait érintő témákban.

Elhangzott előadások:

• Flexys Kft.
    Teljes Körű Integrált Fürdő Ügyviteli Szoftver és Hardver Rendszerek
  • Beks Kft.
    Kihívások és elvárások a Fürdők Beléptető és Értékesítési rendszerével szemben 2020-ban
  • Teletrend Kft.
    Innovativ beléptető rendszerek online jegy és szolgáltatás értékesítéssel
  • Babosné Bolfán Beatrix
    A fogyasztóvédelem aktuális kérdései a fürdők mindennapjaiban

Szakmai Konferencia a Magyar Fürdőkultúra Napja alkalmából 2019. október 18-án