Az első Szaunázók hétvégéje országos program sikere

2018. október 9.

Nagyon büszkék vagyunk, nagy sikerrel zárult a hétvége.

M1 Híradó – Szaunázók hétvégéje – Magyar Fürdőszövetség

A Magyar Fürdőszövetség első alkalommal rendezte meg a Szaunázók hétvégéje országos programot. Nagyon büszkék vagyunk, nagy sikerrel zárult a hétvége. 🙌🙌Az ország minden tájáról csatlakozó fürdők elképesztően színes választékkal várták a vendégeket és szombat délután 16 órakor minden fürdőben ugyanaz a tematikus szauna program zajlott fantasztikus zenei aláfestéssel. 💦🎶Minden résztvevő fürdőnek köszönjük a szervezésbe és megvalósításba fektetett színvonalas munkáját!Az országos sajtó is hírt adott az eseményről, örömmel tesszük közzé az erről készült riportot.

Közzétette: Csobbanj velünk – 2018. október 9., kedd