Álláspályázat

2018. június 12.

A Magyar Fürdőszövetség pályázatot hirdet a

főtitkár

munkakör betöltésére azonnali belépéssel.

A Szövetség főtitkára elsősorban szervezeti, adminisztrációs oldalról járul hozzá és szervezi a Szövetség napi működését, vezeti a napirenden lévő lobbi- és érdekvédelmi tevékenységet. A főtitkár jogállását és jelenlegi feladatait a Szövetség honlapján (www.furdoszovetseg.hu) elérhető Szervezeti és Működési Szabályzat tartalmazza.

Főbb feladatok:

– Megszervezi és irányítja a Szövetség napi ügyvitelét, munkáját;

– Figyelemmel követi a Választmány által meghatározott és megfelelő rendszerességgel frissített szakmai témákat, szervezési oldalról továbbviszi az ügyviteli folyamatokat;

– Összefogja a Szövetség külső és belső kommunikációját a Marketing Szakbizottsággal összhangban, kiemelten a megjelenéseket az online közösségi felületeken;

– Irányítja a Szövetség tagságát érintő feladatokat, adatszolgáltatásokat, vezeti a tagi nyilvántartást, statisztikai elemzéseket, háttéranyagokat készít;

– Együttműködik a Magyar Turisztikai Ügynökséggel és a Magyar Turisztikai Szövetséggel a partnerségben megvalósuló projektek szervezésében, a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségével a havi trendriportok összeállításában;

– Részt vesz a Nemzeti tanúsító Védjegyrendszer üzemeltetésében;

– Részt vesz a fürdőszolgáltatást és tágabb értelemben az egészségturizmust érintő jogszabály módosítások előkészítésében, az államigazgatási szervekkel történő előzetes egyeztetések szerint;

– Gondoskodik a Szövetség működését szabályzó SZMSZ és egyéb jogi dokumentumok aktualizálásáról és a működéshez szükséges zavartalan feltételek megteremtéséről;

– A Szervezeti és Működési Szabályzattal és a munkaköri leírásával összhangban felelős vezetőként szervezi a Szövetség gazdálkodását;

– Irányítja a Szövetség nemzetközi szervezetekkel történő kapcsolattartását, különös tekintettel a ESPA-ra;

– Gondoskodik a Szövetség szakbizottsági üléseinek, közgyűléseinek, egyéb eseményeinek megszervezéséről.

Az állás betöltésének feltétele:

– büntetlen előélet

– felsőfokú végzettség

– angol nyelv középfokú ismerete (nyelvvizsga bizonyítvánnyal igazolva)

– legalább 5 éves a turizmus területén szerzett szakmai tapasztalat

– felhasználói szintű számítógép-kezelési ismeretek

– B kategóriás jogosítvány

Az álláshoz tartozó elvárások:

– jó vezetői és kommunikációs készség, közösségi szellem, pozitív attitűd

– lojalitás

– pontos és megbízható munkavégzés

– mobilitás, a Szövetség vidéki régióiban elvárt gyakori jelenlét miatt

– alkalmazkodás esetleges hétvégi és ünnepnapokon történő munkavégzéshez

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– fürdőszakmában szerzett munkatapasztalat

– vezetői tapasztalat

– további idegen nyelvek ismerete

Foglalkoztatás jellege: 6 órás részmunkaidős, majd várhatóan 2019. január 1-től teljes munkaidős munkaviszony, határozatlan időtartamra.

A munkába állás időpontja: az állás azonnal betölthető

A munkavégzés helye: 1146 Budapest, Borostyán utca 1/B. illetve a Szövetség érdekkörébe tartozó további helyszínek, ahová a leendő Főtitkárt a feladatellátás rendeli

Bérezés: a motivációs levélben kérjük megjelölni a bruttó fizetési igényt!

Jelentkezés módja: E-mailen a info@furdoszovetseg.hu címen, mellékelve az alábbiakat:

– motivációs levél

– fényképes szakmai önéletrajz

– a releváns végzettséget igazoló és nyelvvizsga bizonyítványok másolata

A jelentkezés beérkezési határideje: 2018. június 30.  12.00.

A benyújtott pályázatok elbírálása után a második körbe jutó jelentkezőket személyes beszélgetésre hívjuk be, amelynek időpontja 2018. július 15-ig várható.